„Fėjų“ lėlių teatras kviečia…”

Paskelbta: 2015 12 07

“ Šiemet ( gruodžio 18) Centro merginas švęsti Kalėdų pasikvietė, mokslų metų pradžioje įsikūręs, „Fėjų“ lėlių teatras.
Projektas prasidėjo edukacinėmis veiklomis. Merginos sėmėsi teatro gudrybių. Vyko keturios pamokos, tai: Pirštininių lėlių siuvimo dirbtuvės, Scenos judesio pamoka, Meninių etiudų pamoka ir Kepyklėlė. Visos merginos pasiuvo po pirštininę lėlę, dainavo ir šoko, mokėsi vaidinti ,improvizuoti bei pačios kepė kučiukus, virė kisielių, dekoravo imbierinius sausainius.
Po pamokų merginos serviravo šventinį stalą ir pakvietė visą Centro bendruomenę Advento popietei. Ugdymo skyriaus vedėja G.Rupšlaukienė sutelkė merginas bendrai maldai bei susikaupimo ir tylos valandėlei.
Šventę vainikavo merginų pasirodymai. Jaunosios menininkės parodė Centro bendruomenei, ką išmoko per edukacines veiklas. Ir galiausiai vyko „Fėjų“ lėlių teatro spektaklio premjera. Spektaklis susidėjo iš kelių pasakų, tai: Janoch „ Apie mažutį žmogelį kiškutį“, S.Nordqvist „Petsono tortas“. O spektaklio pabaigoje visi mokytojai, kurie tą dieną vedė pamokas, pasakojo Vytauto V.Landsbergio „Angelų pasaką“. O kaip be dovanų… Centro merginas aplankė kalėdų senelis.
Dėkojame Mokytojų tobulinimo centro darbuotojoms, kurios stebėjo ir drauge su mergaitėmis dalyvavo projektinėje veikloje.
Lietuvių k. vyr. mokytoja Ž.Čuividienė